Zmiany podatkowe w roku 2017
Grudzień 27, 2016
Jak wyliczyć wynagrodzenie “do ręki”?
Luty 27, 2017
Pokaż wszystko

Jesteśmy teraz agencją PZU!

Miło nam poinformować, że od lutego 2017 roku mamy możliwość wystawiania polis ubezpieczeniowych w ramach współpracy z PZU.

Możecie Państwo w naszym biurze zawrzeć dowolne ubezpieczenie z pakietu ubezpieczeń dostępnego w PZU, w tym OC/AC pojazdów, ubezpieczenia domu i firmy, ubezpieczenia OC przedsiębiorcy, ubezpieczenia turystyczne czy ubezpieczenia OC Przewoźnika.

PZU jest dominującym na rynku ubezpieczycielem, do którego należy ponad 40% rynku. Jednocześnie w ostatnich latach oferta ubezpieczeniowa firmy została znacznie poszerzona i jest konkurencyjna jeżeli chodzi o zakres ubezpieczeń.

W naszej subiektywnej opinii jakość usług świadczonych przez PZU też znacząco się polepszyła. Likwidacja szkód w PZU przebiega wyjątkowo sprawnie, a w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych najczęściej bezgotówkowo, w salonach firmowych.

Ogromną zaletą PZU jest też opcja ochrony zniżek, której wykupienie powoduje, że nawet w przypadku jednej szkody w roku zniżki nie są tracone. Sami korzystamy z tej możliwości i bardzo ją sobie chwalimy.

 

Zapraszamy do korzystania z usług PZU za naszym pośrednictwem.

Tomasz Smolarek
Tomasz Smolarek
Administrator witryny i autor większości wpisów. Zawodowo - informatyk, logistyk, księgowy. W wolnym czasie pasjami rozbija zdalnie sterowane samoloty lub podróżuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabezpieczenie antyspamowe * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.