Rozliczenie podatkowe cudzoziemców
Styczeń 22, 2016
ABC małego przedsiębiorcy część 1
Luty 18, 2016
Pokaż wszystko

Usługi informatyczne

Oprócz usług związanych z księgowością i podatkami oferujemy różnego rodzaju usługi informatyczne. Co wchodzi w ich zakres? Dlaczego je polecamy? Poniżej znajduje się garść informacji, które naszym znaniem warto poznać:

Wdrożenia oprogramowania magazynowego i handlowego

Pomagamy w wyborze oraz instalacji odpowiedniego dla Państwa potrzeb oprogramowania. Poznaliśmy spory zakres programów księgowych oraz fakturujących i potrafimy wskazać ten konkretny, najlepiej dostosowany do potrzeb określonego klienta. Przypominamy też, że dla naszych klientów oferujemy darmowy program fakturujący. Więcej o aplikacji można przeczytać po tym linkiem.

Zamiast testować wiele różnych programów, skorzystaj z doświadczenia specjalistów!

 

Integracje z oprogramowaniem klienta

Jesteśmy w stanie importować dane z aplikacji klientów. Korzystamy z danych pochodzących między innymi z Subiekta oraz mniejszych producentów programów. Importujemy wyciągi bankowe w wielu popularnych formatach, w tym MT940. Nasi klienci korzystających z mBanku, banków spółdzielczych czy Deutsche Danku wiedzą, że wyciągi papierowe służą jedynie do kontroli danych elektronicznych. Niektóre dane jesteśmy w stanie samodzielnie konwertować, by dostosować je do potrzeb księgowych.

Chcesz obniżyć koszty księgowości? Zapytaj dlaczego my potrafimy robić to tak dobrze i w przystępnej cenie.

 

Oprogramowanie wspomagające codzienną pracę

Potrafimy zrobić wszystko z Excelem 🙂 Nasze programy komunikowały się przez port COM, odbierały SMSy z bramek operatorów protokołem HTTPS, zapisywały rekordy w bazach SQL czy konwertowały dane na formaty rozpoznawalne przez aplikacje księgowe. Na zlecenie piszemy też konkretne programy wg specyfikacji klienta.

Masz problem z nadmiarem danych? Nie potrafisz przygotować raportu? Potrzebujesz obrobić w szczególny sposób tabele? Opowiedz nam o tym, przygotujemy stosowne rozwiązanie.

 

Systemy i aplikacje w firmie

Potrafimy zmusić jeden komputer do obsługiwania wielu osób. Niewielkim kosztem potrafimy zorganizować miejsce pracy nowego pracownika w biurze. Polecane przez nas drukarki kosztują w eksploatacji poniżej 0,02 zł za stronę wydruku.

Zamiast wydawać tysiące złotych na nowy komputer skorzystaj z terminali kosztujących nie więcej niż 200 zł za sztukę i obniż całkowite koszty IT. Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj nas.

Tomasz Smolarek
Tomasz Smolarek
Administrator witryny i autor większości wpisów. Zawodowo - informatyk, logistyk, księgowy. W wolnym czasie pasjami rozbija zdalnie sterowane samoloty lub podróżuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.