Oferta pracy

Poszukujemy pracownika!

PRACA WYŁĄCZNIE NA PÓŁ ETATU – PRZEZ DWA TYGODNIE KAŻDEGO MIESIĄCA PO 8 GODZIN DZIENNIE

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie dokumentów do ewidencji zakupów i sprzedaży VAT
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych
  • Dbanie o porządek w dokumentacji księgowej
  • Codzienna prosta obsługa biurowa firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się komputerem, klawiaturą i myszą
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość programów Comarch OPTIMA, Buchalter, jednak nie musisz być księgowym/księgową by aplikować!

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze i profesjonalnym środowisku
  • Zatrudnienie z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych kwalifikacji
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne) oraz zdobywania nowych doświadczeń

CV prosimy wysyłać mailem pod adresem biuro@smolarek.biz.pl

Tomasz Smolarek

Doradca Podatkowy numer 14453, księgowy, programista i podróżnik. Twierdzi, że zostało jeszcze tyle fantastycznych miejsc do zobaczenia!